1.Tvorelės. Grojama pirmoji muzikos dalis.
Susikabinę krepšeliu pro priekį, visi šokėjai pirmąją Gyvatoro žingsnio dalį (spyruoklinius žingsnius su sutrepsėjimais) daro vietoje, po to pasileidžia rankomis, greitai pasisuka dešinėn ir kiekvienas uždeda ištiestas rankas priešais stovinčiam šokėjui ant pečių. Dešinę ranką uždeda ant dešinio peties, o kairę ant kairio. Kairėje scenos pusėje priekyje ir dešinėje scenos pusėje gilumoje esančios merginos paima rankomis už sijonų. Antrąja Gyvataro žingsnio dalimi (šoniniais žingsniais ir sukiniu, kuriuos visi šokėjai daro į kairę) tvorelės scenos viduryje suartėja. Sukinio metu rankos nuleistos žemyn. Apsisukti reikia ne pilną ratą, o tik tris ketvirtadalius, tad vienos tvorelės šokėjai atsiranda nugara į kitos tvorelės šokėjus. Po sukinio tvorelėse vėl susikabina krepšeliu pro priekį. Mergina savo vyrui iš kairės pusės
Pirmąją Gyvataro žingsnio dalį visi daro vietoje, o po antro sutrepsėjimo vėl visi pasileidžia rankomis, pasisuka dešinėn ir„ uždėję rankas vienas kitam ant pečių, keturiais šoniniais žingsniais ir sukiniu į kairę pusę grįžta atgal į tuos pačius scenos. šonus. Šį kartą kiekvienos tvorelės priekyje yra vyras. Jie šoninių žingsnių metu rankas sudeda ant klubų. Sukinių metu visų rankos nuleistos žemyn, kad besisukant vienas už kito neužkliūtų. Sukinio metu vyrai apsisuka po tris ketvirtadalius rato, o merginos po pilną ratą. Vyrai besisukdami paeina į išorę truputį toliau, o merginos mažiau. Apsisukę visi sudeda rankas ant klubų.
- a) Merginų suėjimas į vidurį. Grojama antroji muzikos dalis.
Visi daro po vieną sukinį dešinėn. Merginos daro sukinį su kojos pakeitimu, ir vienos eilės merginos truputį priartėja prie kitos eilės merginų. Kairėje scenos pusėje esą vyrai sukiniu paeina šiek tiek į žiūrovų pusę, o dešinėje pusėje esą į gilumą.
Vyrai daro po vieną sukinį kairėn ir grįžta atgal. Merginos vėl daro po vieną sukinį dešinėn, ir vienos eilės merginos dar šiek tiek arčiau prieina prie kitos eilės merginų. Šio sukinio metu jos pasisuka truputį daugiau, ir vienos eilės merginos atsiranda veidu į kitos eilės merginas. Po sukinio vyrai ir merginos eilėse po keturis susikabina rankomis ir pakelia jas ligi pečių.
Iš kairės scenos pusės atėjusios merginos, susikabinusios vienoje eilėje rankomis paprastai ir pakėlusios jas aukštyn, šoka keturis dvigubuosius žingsnius į priekį, leisdamos pralįsti iš dešinės pusės šokančias merginas. Merginos prasilenkia kairiuoju pečiu. Po ketvirto dvigubojo žingsnio eilėje susikabina kitos eilės merginos, o šios pasileidžia ir rankomis paima už sijonų. Po to visos merginos šoka keturis dvigubuosius žingsnius atbulos atgal. Dabar praleidžia kita merginų eilė, pakeldama rankas aukštyn ir leisdama pralįsti atbulas tas merginas, kurios jas anksčiau praleido.
Tuo metu vyrai, taip pat susikabinę rankomis paprastai, šoka keturis dvigubuosius žingsnius paskui savo merginas, lyg jas norėdami pavyti o kitais keturiais žingsniais, nepasileisdami rankomis, grįžta atbuli atgal į tas pačias vietas. Grįžę į savo vietas, pasileidžia rankomis, sudeda jas ant klubų ir visi pasisuka kairėn. Dešinėje scenos pusėje esą vyrai — veidu į žiūrovus, o kairėje — nugara (visi dešiniaisiais pečiais į savo merginas).
Šokių bateliai vaikams: mergaitėms ir berniukams.